DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

poniedziałek, 12 września 2016

LOS COJONES ZA SILNI NA PARAGRAF

Tym razem przyszło nam podejmować ograną w Trójmiejskiej Lidze Piłki Nożnej R-GOL drużynę Los Cojones.Początek meczu nie zarysował wyraźnej przewagi żadnej z drużyn. Oba zespoły ostrożnie sprawdzały, na ile mogą sobie pozwolić. Wydaje się, że zbyt długo analizowaliśmy przeciwnika, który po prostu grał. Los Cojones wyszli na prowadzenie 0-2. Następne minuty nie przyniosły znacznej zmiany obrazu gry. Słowa uznania należą się bramkarzom obu ekip, którzy nie raz ratowali swoje drużyny przed utratą gola. Odnotować należy obronę karnego przez naszego bramkarza - brawo Bartek!


Nasze standardowe ustawienie - 1-3-2-1-3 ;)Mieliśmy swoje szanse na zdobycie bramek, jednak w dzisiejszym meczu marnowaliśmy jedną za drugą w przeciwieństwie do naszych rywali. Los Cojones byli trudnym i wymagającym przeciwnikiem, któremu należy się uznanie i podziękowanie za dwa samobójcze gole, ale pozwólcie nam kiedyś też coś strzelić ;)Mecz zakończył się wynikiem 2-10 dla Los Cojones. Mimo słabego wyniku z naszej strony cieszymy się z rozegranego spotkania, bo jeśli chcemy się czegoś nauczyć to właśnie w takich meczach. Do poprawienia przede wszystkim gra w defensywie i ustawienie w środku pola. Do zobaczenia podczas czwartkowych meczyków!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.