DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

czwartek, 4 sierpnia 2016

DRESZCZOWIEC ZAKOŃCZONY RZUTAMI KARNYMI

Frekwencja po raz kolejny dopisała. Rozegraliśmy dwa mecze tworząc tym samym 4 drużyny. Trudno więc powiedzieć, kto wygrał, gdyż bardziej skupiliśmy się na technicznych zagraniach, koronkowych akcjach i finezyjnych strzałach niż liczeniu ile było bramek. Skutkiem tego było to, że musieliśmy rozstrzygnąć rywalizację konkursem rzutów karnych. Każdy miał jeszcze w pamięci niedawne Mistrzostwa Europy... Poniżej galeria niestety w słabszej jakości, ale film będzie już wkrótce... Zawodnikiem meczu/meczów uznać można bez wątpienia strzelca hat-tricka - Michała P. Nawet niestrzelony karny nie pozbawił go tego zaszczytnego tytułu (gdyby tylko dał się przekonać, żeby strzelać karnego głową...).
Zapytacie pewnie, czy to ten sam Michał, który zatrzymywał Ronaldo i Gomeza? Na to pytanie odpowiemy Wam dopiero po zakończeniu oficjalnych negocjacji z macierzystym klubem. 


 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.