DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

czwartek, 8 września 2016

CZAS NA LUŹNY MECZYK

Po emocjonującym starciu z ALL4SEO, opadły emocje i spotkaliśmy się jak w każdy czwartek, aby rozegrać kolejny, obowiązkowy meczyk między sobą. Z dzisiejszej gry przedstawiamy dość skromną dokumentację fotograficzną z uwagi na nieobecność naszego fotografa/filmowca, ale zrekompensujemy to naszym fanom obszerną relacją foto/wideo ze sparingu z wymagającą i doświadczoną drużyną Los Cojones, mającą za sobą wiele sezonów w Trójmiejskiej Lidze Piłki Nożnej. Wkrótce rozesłane zostaną powołania i dowiemy się w jakim zestawieniu podejmiemy naszych gości. Co widzimy na zdjęciach? Wyprzedzę pytanie i od razu odpowiem: nawet "Paragrafianie" muszą odpocząć.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.