DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

czwartek, 1 września 2016

MECZ "KU PAMIĘCI"

W 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej rozegraliśmy mecz "Ku pamięci" w myśl zasady: "Gramy i Pamiętamy". Tym razem stawiło się nas aż 21 osób! Śmiało można powiedzieć, że PARAGRAF S.V. nabrał mocy urzędowej. 
Podzieliliśmy się na 3 drużyny, grając systemem zmianowym "każdy z każdym". Mecze były wyrównane i zacięte, zwłaszcza, kiedy do końca pozostawała już tylko minuta. Tego nie da się opowiedzieć - to trzeba widzieć. Cieszy zarówno świetna atmosfera, walka o każdą piłkę, duch "fair-play", jak również obecność wracającego po kontuzji Olka - Ojca Założyciela "PARAGRAF-u S.V." Co tu więcej pisać - JEST MOC! Sami zobaczcie.
Zapraszamy na kolejne spotkania zgodnie z terminarzem.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.