DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

czwartek, 28 lipca 2016

WAKACYJNE GRANIE

Kontynuujemy nasze spotkania, tym razem na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 76 - ul. Jagiellońska 14 w Gdańsku.Mimo okresu urlopowego, frekwencja rośnie - niech Was nie zmyli 8 osób na zdjęciu (po prostu za późno wyciągnąłem aparat - na dowód pozostałe zdjęcia). Pojawiło się wiele nowych twarzy. Podzieleni na 2 drużyny rozegraliśmy zacięte spotkanie i czekamy na kolejne.Tym razem nasze spotkania odbywają się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 76 - ul. Jagiellońska 14 w Gdańsku (na tyłach Decathlonu) w godz. 17:00-18:30. Boisko jest bardzo dobrze przygotowane i na dodatek znajdzie się miejsce dla kibiców, gdyż obiekt dysponuje trybunami.

W dalszym ciągu zapraszamy zainteresowanych zarówno do udziału, kibicowania, jak i komentowania oraz śledzenia na facebook'u pod adresem: facebook.com/paragrafsv.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.