DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

czwartek, 25 sierpnia 2016

POŻEGNANIE LATA

Ostatni mecz wakacji zgromadził na boisku niespotykane dotychczas tłumy. Wydaje się, że frekwencja rośnie niemal wykładniczo przy podstawie funkcji do potęgi liczby naturalnej różnej od 0 i 1. Tak trzymać Panowie (i może w przyszłości też Panie - czemu nie...).Na meczu pojawiło się aż 18 osób! Rozegraliśmy zacięty mecz. Wprowadziliśmy system zmianowy. Gra była tak udana, że rotacyjni rezerwowi aż nie chcieli opuszczać boiska nawet na krótką przerwę i już palili się do powrotu ;) W trakcie spotkania dokonywaliśmy małych korekt w składach, które jeszcze bardziej je uatrakcyjniały. Nieoceniane, po raz kolejny, okazały się znaczniki. Docenią to zapewne również nasi kibice śledzący nasze zmagania poprzez tego bloga i media społecznościowe. Znaczniki uznać możemy za nasze pierwsze oficjalne stroje meczowe, ale tylko czekać, przy takim tempie rozwoju drużyny, aż przyjdzie nam grać w strojach w naszych fioletowo-czarnych barwach.

Gdzie jest piłka, gdzie są buty? - Takie rzeczy tylko u nas
Paweł i getry niewidki


Sztuczka z samolocikiem :)

 Atak pozycyjny
 

Zauważyć należy wiele nowych twarzy i solidną postawę stałych bywalców. Odkryciem spotkania uznać można bez wątpienia bramkarza drużyny ze znacznikami, który zamurował bramkę naprawdę świetnymi interwencjami. Nie można go jednak winić za wpuszczenie gola w sytuacji 3 na 1 po kontrze, pamiętając, że w całym spotkaniu wyciągał "setki" i to ze skutecznością Piotra Wyszomirskiego w RIO.


Dopisała nam nie tylko frekwencja, ale również pogoda. Dosłownie na samo spotkanie powróciły ciepłe dni po okresie deszczowej i jesiennej aury.  


Tym samym zakończyliśmy okres wakacyjny i pożegnaliśmy lato, myślami będąc już na kolejnym spotkaniu za tydzień.
Do zobaczenia za tydzień! 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.