DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST DOWOLNY TEKST
KLIKAJĄC POWYŻSZĄ REKLAMĘ WSPIERASZ NASZĄ DRUŻYNĘ! - Raz na 2 tygodnie wystarczy, bo Google zbanuje ;) (Lepiej klikać z domu, bo z pracy nie zalicza, bo to jedno IP)

niedziela, 1 marca 2015

TRZECI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH

Historyczny triumf Paragrafu w III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych!


28 lutego 2015 roku w Pruszczu Gdańskim odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.


W zgodnej opinii uczestników, komentatorów i kibiców (przynajmniej tych, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać) zostaliśmy bezdyskusyjnymi moralnymi zwycięzcami turnieju.Sportowo było być może nieco słabiej, ale trudno zaprzeczyć, że i na tym polu odnieśliśmy spory sukces zajmując piąte miejsce!

Gdyby wgłębić się w szczegóły, to można by pewnie powiedzieć, że w istocie powinniśmy być sklasyfikowani wyżej – np. w meczu z triumfatorami turnieju osiągnęliśmy lepszy rezultat niż drużyna, która zajęła miejsce drugie, ale tego typu rozważania pozostawiamy analitykom i historykom sportu.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Moderatorzy bloga nie odpowiadają za umieszczane komentarze. Moderacja komentarzy zawierających teksty obraźliwe czy inne naruszające porządek prawny obowiązujący na terytorium RP może nastąpić z opóźnieniem.